KONST / Litografier / Färglitografier 16338249
nr 1633 8249
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad Hc, daterad -89 cm, yttermått inklusive ram: 65x50 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:23:15
24/7 14:01:36
28/7 11:03:47
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson